Hayran Yapımı Fallout: Londra nihayet bu Nisan’da geliyor

Geliştirme ekibi oyunun  aslında bittiğini söylüyor ancak son birkaç tane test gerektiriyor ve  Eurogamer’a göre test için aylar var.

Bu, Bethesda’nın Fallout 4‘ü için “DLC boyutlu bir mod”, dolayısıyla 2015 devam oyununun kemiklerinden inşa edildi. Tahmin edebileceğiniz gibi, oyunculara kıyamet sonrası Londra’nın kontrolünü tamamen bırakıyor. Çıkış tarihi fragmanında Big Ben, Shakespeare’s Globe ve Trafalgar Meydanı gibi ikonik yerler gösteriliyor. Elbette bu alanlar nükleer serpinti ve onlarca yıldır süren kaos nedeniyle çarpık hale geldi.

Geliştirici Ekip Folon, oyunun Avrupa’daki konumunun sadece gösterişten ibaret olmadığını söylüyor. Mod, oyuncuları “savaş öncesi Avrupa tarihini keşfedecek” hikaye yollarına yönlendirecek ve Fallout’un Kaynak Savaşlarının bölgenin “sınıf yapılı toplumu” nasıl etkilediğine bir göz atacak. Aynı zamanda Fallout 4’ün doğrudan devamı ve “temel oyunun devamı” olarak tanıtılıyor. Yani modu oynamak için orijinal başlığın PC versiyonuna ihtiyacınız olacak.

Hayran Yapımı Fallout: Londra nihayet bu Nisan’da geliyor

Fallout: London üç yıldan fazla bir süredir geliştirme aşamasında ve 2022 veya 2023’te gelmesi bekleniyordu. Team Folon, birçok ekip üyesinin “çatışmalardan etkilenen bir bölgeden” gelmesi nedeniyle gecikmenin kaçınılmaz olduğunu ve potansiyel olarak Ukrayna’ya atıfta bulunduğunu söylüyor.

Çıkış tarihi olan 23 Nisan Britanya’da Aziz George Günü olarak kutlanıyor. Resmi bir tatil olmasa da kutlamalar ve geçit törenleriyle dolu bir gün. Ayrıca bu tarih Fallout şovunun Amazon Prime Video’da yayınlanmasından sadece bir hafta sonrası. Başka bir deyişle nisan, Vault Boy hayranları için büyük bir ay olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x