Umut Akyürek alın daraltma estetiği yaptırdı!

Umut Akyürek, kendisi gibi ses sanatçısı olan Oktay Ertuğrul ile 2004 yılında nikah masasına oturmuş ve çift 2005 yılında kızları Melek Bal’ı kucaklarına almıştı.

“DAHA 17”

Sesi kadar güzelliğiyle de adından söz ettiren Umut Akyürek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda gençlik fotoğrafını yayınlayan Akyürek, çok sayıda beğeni ve yorum alan gönderisine, “Daha 17 17, on yedi” notunu düşmüştü.

Paylaşımına “TBT’nin dibi” etiketini yazan Umut Akyürek’in paylaşımı, hakkında birçok kez ortaya atılan ‘dudakları estetik’ şeklindeki iddialara da cevap niteliği taşımıştı.

SON OPERASYONU HERKESİ ŞAŞIRTTI

Türk sanat müziğinin sevilen isimleri arasında yer alan Umut Akyürek geçirdiği estetik operasyonlar sorası dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie’ye benzemişti. Estetik sevdasıyla bilinen Umut Akyürek’in geçirdiği son operasyon herkesi şaşırttı.

“AMELİYATIM BAŞARIYLA GEÇTİ”

Yüzünde botoks, dolgu gibi birçok işlem olduğu tahmin edilen Umut Akyürek bu defa alın daraltma ameliyatı geçirdiğini açıkladı. Akyürek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ameliyatım başarıyla geçti, her şey yolunda. Alın daraltma ameliyat geçirdim” dedi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x